Yeni açıklanan Facebook özelliğine göre, Facebook‘taki profil sayfalarımız artık çok daha kolay erişilebilir hale gelicek.

Facebook‘u bu günler de ziyaret ettiyseniz, üç gün sonra, yani 13 Haziran’da kendinize ait bir kullanıcı adı seçebileceğinizi belirten uyarıyı görmüşsünüzdür.

Artık Facebook profil sayfanız, seçtiğiniz kullanıcı adına göre, yani “www.facebook.com/kullanıcıadı” şeklinde erişilebilir olacak. Arama motorların da ise daha kolay bulunur hale gelmiş olacak. Kullanıcı adı seçiminde ise “önce gelen alır” mantığı işleyecek. Eğer istediğiniz isim zaten mevcutsa, Facebook’un önerdiği isimlerden birini veya kendi istediğiniz diğer bir ismi seçebileceksiniz.

Kullanıcı adı alabilmeniz için facebook hesabınıza giriş yapıp http://www.facebook.com/username/ adresini ziyaret etmelisiniz. Karşınıza çıkan sayfadan kullanıcı adı alabilirsiniz.


5 Cevap “Facebook’ta Kullanıcı Adı Almak”
 1. arda saner diyor ki:

  o ne miş bu be

 2. ßaran diyor ki:

  yardım için tşk ler admin :):) ;-)

 3. DarK diyor ki:

  Önce facebook hesabınıza giriş yapın. Ardından http://www.facebook.com/username/ adresine girin, karşınıza çıkan sayfa size yardımcı olacaktır ;)

 4. helin diyor ki:

  ben kullanıcı adı nasıl ve hangi siteden alabilirim

 5.  
Cevap yaz

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 


who's online

Clicky

XML-Sitemap

server monitor